Zaglebie Lubin kontra Legia Warszawa, wynik meczu - 0-3

Dzisiaj na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa. Legia Warszawa zdominowała grę, pokonując rywali 3-0. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 na przerwę, a ostateczny wynik ustalił się na 0-3. To był kolejny emocjonujący mecz w ramach Ekstraklasy, który z pewnością dostarczył wielu wrażeń kibicom obu drużyn.

Zaglebie Lubin 0-3 Legia Warszawa

Relacja z meczu:

W niedzielne popołudnie na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się starcie pomiędzy miejscowym Zaglebie Lubin, a drużyną Legii Warszawa. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice obu drużyn wspierali swoich ulubieńców przez cały mecz.

Spotkanie rozpoczęło się zdecydowanie dla gości, którzy już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Rafał Augustyniak pokonał bramkarza Zaglebia, dając Legii pierwszą bramkę. Niespełna dwie minuty później Radovan Pankov podwyższył prowadzenie gości, ustalając wynik na 2-0 do przerwy.

W drugiej połowie Zaglebie próbowało odrobić straty, jednak to Legia Warszawa okazała się skuteczniejsza. W 64. minucie Josué strzelił trzeciego gola dla Legii, przypieczętowując tym samym zwycięstwo swojej drużyny.

Obie drużyny otrzymały po jednej żółtej kartce, a w 81. minucie Juergen Elitim został ukarany przez sędziego. Czerwone kartki nie zostały w tym meczu wykorzystane.

Wynik 0-3 na korzyść Legii Warszawa oznacza, że drużyna gości zdobyła cenne trzy punkty, podczas gdy Zaglebie Lubin pozostaje z bez punktów. Kibice obu drużyn mogą już teraz z niecierpliwością czekać na kolejne starcia swoich zespołów.